Turkcell'in Aylık Paket Yanıltmacası!

Aydın K. |

Turkcell'den aylık ödemek üzere Hepsi Paket almıştım ve fiyatı 49 liraydı.. Ancak ay sonu faturama 59 lira geldi ve müşteri danışma hattını arayınca bize 1 yıllık sözleşmeyle aylık 49 lira olacağını söylediler ve Turkcell'in web sitesinde bu ayrıntıya dahil hiçbir bilgi yok!

Ben 49 liralık paket aldım ama sözleşme yapmadan 59 lira olacağına dair bir bilgi görmeden bunu nasıl bilebilirim siz söyler misiniz? Hadi yıllık sözleşmeyle aylık 49 lira diye yazılır, aylık sözleşmeyle 59 lira diye yazılır anlarım.. Ciddi şekilde asabım bozuldu zaten Turkcell'i arayıp da "canlı operatöre" ulaşmak da ayrı bir konudur..

Etiketler :

Bilgilendirme Erişim Paket-Tarife Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın K.
  28 Şubat
  18:01

  siz yeni mi eklediniz bunu? o kadar baktım da görmedim o detayı şu linki atana kadar?

 • 28 Şubat
  11:18

  Hepsi paketi aylık abonelik ücreti 59 TL olup yıllık abonelik kampanyasına katılım yapılması durumunda ücret 49 TL olarak yansıtılmaktadır.

  Konuyla ilgili detaylı bilgiler web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/Hepsi-Paketi.aspx linkinde yer almaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş