Turkcell'in Ayıplı Cihazı.

Soner E. |

29,01,2014 tarihinde İstanbul TİM'den aldığım LG marka cihaz 2 hafta sonra sorun çıkarmaya başladı. İşlerim yoğunluğu ile o cihazı sorunlu şekilde kullanmaya devam ettim. Bu gün yani 02,04,2014 tarihinde garanti kapsamında cihazı aldığım Turkcell mağazasına verdim ve bir yedek cihaz alamadım.

Kullandığım gsm hattı Turkcell, kullandığım cihazı Turkcell mağazasından aldım ve Turkcell yüzünden yaşadığım sorun ile ben mağdur oldum. İki buçuk aylık cihazın bozulması ve akabinde cihazsız kalmam tamamen Turkcell firmasının sorunudur ve ben bu şekilde mağdur oldum. Şimdi kullandığım Turkcell hat boşta, yani kullanamıyorum. Bu da Turkcell ile çalışmamın hiç bir anlamı olmadığını gösteriyor.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner E.
  04 Nisan
  03:30

  benim LG marka aldığım cihazı turkcell markası adı altında aldım şayet cihazımı aldığım yer LG satış noktası olsaydı bu dediğiniz doğruydu lakin ben turkcellden aldım her hangi başka bir mağazadan almadım herhangi bir başka tabela altında almadım, bu yüzden cihazdan ve doğacak ve doğmuş sorunlardan turkcell markası sorumludur.

 • 03 Nisan
  15:33

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.