Turkcell'in 8035 Yanıltmacası!

Savaş D. |

3g modemime yükleme yaptıktan sonra 8035 ücretsiz aboneliği teklifi yapıldı. Israrla bunun ücretsiz olup olmadığını sordum. Sizi aldatmıyoruz dediler, üç parça halinde 57 lira kartınızdan çekilecek sonra hemen iade edilecek dendi.

Şu anda ikinci taksiti kartımdan çekildi. Ama herhangi bir geri ödeme olmadı. Yüzlerce aynı şikayet var bu konuda. Büyük firma olmakla övünüp nasıl insanları yanılta biliyorsunuz? Ses kaydıma güveniyorum, her şeyi belli orada.

Derhal tarafıma kartımdan çekilen 57 TL'nin iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde Tüketici mahkemesine başvuracağımı belirtiyorum. Ve kendi hatlarımı ve çevremdeki Turkcell aboneliklerini iptal ettirip başka operatöre geçeceğimi belirtiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  13:06

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Nisan
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.