07 Ocak 2014

Turkcell'in 7 İş Gününde Göndereceği Faturam Gelmedi!

Turkcell'den faturamın 7 iş günü göndereceği söyledi ve 7 iş gününde gelmesin o zaman söyleyeceğinizi söyleyin denildi. Daha öncede faturamın bir suretini maille göndereceği söylendi Turkcell müşteri hizmetleri tarafından. Yine gelmedi. Turkcell neden bu konuda beni oyalamaya çalışıyor? Turkcell'le sürekli problem yaşanıyor. Gerekli hizmeti zamanında alamıyorum. 3 ay oldu daha da müşteri mağdur olmaya devam ediyor.

Fatih 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 11.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön