27 Ağustos 2013

Turkcell'i Yurt Dışında Kullanmak Mağdur Ediyor!

5 günlüğüne ABD'ye gittim. Gitmeden orada yapacağım kullanımı faturamda planlamak için paket almak istedim. Turkcell müşteri temsilcisi sadece 30 dakika için 19 TL'lik bir paket olduğunu ve 30 dakika bitince yenilendiğini söylediler.

Ben her halükarda daha fazla kullanım yapacağımı bildiğim için daha yüksek miktarda dakika kullanımı sağlayan başka bir paket sordum. Yokmuş. Yani illa mağdur edecekler her seferde 19 -19 yenileyip.

Bunun sonucu faturam 260 Lira gelmiş. Ben zaten yüklü faturalarımdan yılmıştım. Bu da hattımı kapatmak için bahane oldu resmen.

Hazal 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 28.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.08.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön