03 Mart 2015

Turkcell'e Taşıdığım Faturasız Hattım Bilgim Dışında Faturalı Yapılmış.

Turkcell'e taşıdığım faturasız telefon hattım bilgim olmadan kontratlı faturalı hatta çevrilmiş, numara taşıma işlemini yapan görevliye faturalı hattımın olduğunu bu faturasız hattı yine faturasız olarak taşımak istediğimi belirtmeme rağmen hattımın kontratlı ve faturalı olarak Turkcell'e taşınmış olduğunu öğrendim. Müşteri temsilcisini aradım fakat bir sonuç alamadım.

Aytekin 354 Okunma

Cevaplar

 • Aytekin24 Mart 2015

  Bu şikayet kapsamında hiçbir olumlu gelişme olmadığı gibi hiç görüşme yapmadığım halde 50 TL telefon faturası ödemek zorunda kaldım.

 • Aytekin06 Mart 2015

  Çözüme yönelik değil standart cevap müşteriyi aradık olay çözümlendi mantığıyla hareket edilmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dolandırıcılıkta buna paralel olarak gelişmektedir.

 • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2015

  Müşterimiz ile 06.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturalıdan faturasıza geçiş süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi03 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön