28 Kasım 2013

Turkcell'e Taahhüt Vermediğim Halde Taahhüt Bozma Bedeli Çıkarmış!

Hattımı Avea'dan Turkcell'e taşıdım bir süre kullandım ve sonra tekrar Avea'ya taşıdım bir süre sonra Turkcell'den mesaj geldi taahhüt vermememe rağmen erken kapattırdığım için bana 17 TL'lik ceza bedeli çıkartmışlar. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde taahhüt için ıslak imzanın gerekmediği ve sözlü ifadeyle de olacağı şeklinde bilgi verdiler bu mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Samet 417 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizi 04.12.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön