27 Ocak 2014

Turkcell'e Kullanmadığım Hizmetin Bedelini Ödemek İstemiyorum!

Kullandığım hattı kendi şahsıma almak için Turkcell bayiine gittiğimde Turkcell'in paket fiyatlarının benim için çok fazla olduğunu ve bu operatörde kalmak istemediğimi belirttim.Müşteri temsilcisine operatör değişikliği yapacağımı söyledim.O yüzden paketimin iptal edilmesini istedim ve cayma bedelini ödeyeceğimi de kabul ettim. İşlemim yapıldıktan sonra bana başka bir bilgi verilmeden hat şahsıma tahsis edildi.

Numaramı taşımak için başka bir operatöre gittim 2-6 gün içinde bana haber verilecekti.5 gün sonra gelen mesajda işlemimin gerçekleştirilmediği yazıyordu. Yani ben hem 25 gün kullandığım hizmeti ödedim hem kullanmadığım paketi ödedim hem de 3 ay boyunca zorunlu Turkcell'li oldum.

Aylin 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.01.2014 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön