27 Aralık 2013

Turkcell'e Kayıtlı Olan Hattım Başkasına Geçti!

Adıma kayıtlı olan 536 509 **** no'lu telefonuma gelen mesajda adınıza kayıtlı 533 135 **** no'lu telefonun 136.50 tl borcu olduğu yasal işlem başlatılacağı bildiriliyor. Müşteri hizmetlerini aradım,benim faturalı hattım bulunmadığını söyledim ama rahatsız oldum. Mobil hat sorgulamaya girdim adıma kayıtlı telefon bulunmadığını gördüm.

Daha önce adıma kayıtlı olan telefonum her nasılsa başkasının adına kayıtlı (H. K) çıktı. Durumun düzeltilmesi için müşteri temsilcisinin verdiği 0212 313 00 99 no'lu faxa ulaşmak mümkün değil sürekli meşgul. Turkcell yetkililerinden ricam durumun düzeltilmesidir.

Hüseyin 109 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin06 Ocak 2014

    Müşteri hizmetlerinden arandım sorunum dinlendi.Verilen mail adresine dilekçe ve kimliğimin ön ve arka yüzünün fotokopisini gönderdim.Cevap olarak gelen sms mesajında: Dün ilettiginiz başvurunuzu değerlendirdik.İlettiginiz evraklar üzerinden bilgi güncelleme koşulu saglanamadığı için kaydınız alınamamıştır:. Deniyor.güncelleme koşulu nedir? Ne gereklidir? üşenmedim aradım yeni telefonla birlikte bu hattıda satın almıştım tarih 18.10 2006 Tam yedi yıldır bu hattı kulanıyorum.Hatımın sahibi görünen şahıs bu hattı ne zaman hangi bayiden ne şekilde üstüne aldığı bulmak çokmu zor acaba.? Uğraşıp duruyorum!

  • Turkcell Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 03.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön