16 Eylül 2016

Turkcell'e Geçiş Sırasında Yanlış Bilgi Verdiler.

Hat taşıma kampanyası ile hattımı Turkcell'e taşımak gibi bir hata yaptım. Yetkili bayiiden yıldız4 GB kampanyasına dahil edildim. Bu işlemi pos cihazından gerçekleştirdiler. 12 ay bu kampanyadan aynı koşullarda yararlanabileceğim söylendi. Gel gelelim 3 ay sonra postan yüklemenin kaldırıldığını, bu tarifeye devam edemeyeceğim söylendi. Şuanda zorla başka tarifelere yönlendiriliyorum. İnternet sayfalarında 12 ay pos cihazından alınabilir gibi bilgiler var itibar etmeyin. (ekte resmi mevcuttur)

Mehmet 25 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 19 Eylül 2016

    GSM numaramdan 1 kez arandım. Hemen geri döndüm, müşteri temsilcisiyle iletişim bile ücretli.

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2016

    Müşterimizi 19.09.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön