Turkcell'e Geçiş Başvurum Reddedildi.

Burak A. |

11.12.2014 tarihinde hat sahibi tarafından, Muğla Milas Turkcell şubesinden Turkcell'e geçiş yapıldı. Ben kullanıcıyım ve Milas'ta değilim. Bu yüzden geçiş yapıldıktan hemen sonra sim kart Milas'tan kargoya verilip elime geçti. 3 gün içerisinde Turkcell'den geleceği söylenen mesajı bekledim, 3. gün sonunda gelmeyince müşteri hizmetlerini aradım.

Sanırım müşteri hizmetlerindeki çalışan bilgilerimi kontrol etmeden mesajın 6 gün içinde geleceğini ve 6 gün sonuna kadar beklemem gerektiğini söyledi. Geçiş yapılan şubeyi aradığımda başvurumun reddedildiğini ve tekrar başvuru yapmam gerektiğini söylediler. 1 haftadır bundan dolayı paket yapmıyorum ve üstüne boşa giden kargo ücreti.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  15:08

  Müşterimiz ile 22.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimiz operatör geçişinin sağlandığını iletmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 19 Aralık
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.