05 Şubat 2016

Turkcell'e 4.5 G'ye Giderken Eldeki 3G'den Olmak!

Hattımı 4.5 G'ye geçirmek üzere Rami Meydan da bulunan Turkcell mağazasına gittim. Yeni hattı telefona taktığımızda kart giriş yuvasına oturmadı. Görevli arkadaş iyi niyetle kendince bir çözüm bulmak amacıyla çaba sarf etti fakat başarılı olamadı ve adının M**** S. olduğunu söylediği görevliyi çağırarak yardım istedi gelen beyefendi. Sanıyorum Turkcell yönetim kurulu başkanı veya yüksek rütbeli yöneticilerden birisi olacak, cool bir tavırla ve ilginç bir ses tonuyla. "Bu kart dünya standartlarında üretilmiş bir kart, ben mi düzelteceğim.

Almıyorsa ben bir şey yapamam, siz kartı kesip bunun dişlerini kırmışsınız. Servise gönderin" şeklinde saygısız ve kaba bir tavırla bir kafama atmadığı kaldı. Üstelik kartı ben oturup makasla kesmedim aynı şubede kendileri tarafından kesilerek takıldı bu denli ucuz ve saygısız bir tavırla sorumluluğu üzerlerinden atmak Turkcell'e yakışmadı.

Muammer 242 Okunma

Cevaplar

  • Muammer 15 Şubat 2016

    96 saat içinde geri dönüş yapılacaktır diye mesaj geldi 1 hafta oldu sonuç yok. Sonuç olarak ben bugün hattımı Turkcell den taşıyarak problemi kendim çözdüm dünya standartlarında kartlari ve dünya standartlarında küstah çalışanlarıyla Turkcell e mutluluklar dilerim bu saatten sonra bir yaptırım uygularlar ise de bana değil kendilerine iyilik yaparlar benim Turkcell ile bir ilgim kalmadı bundan sonra...

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön