24 Ağustos 2013

Turkcell'den Tarife Bitimi Adı Altında Yüksek Fatura Geldi!

5379478459 numaralı faturalı Turkcell hat sahibiyim. Minik paket kullanıcısıydım. Bu ayın faturası gelince 08.08.2013 tarihinden itibaren tarifem bittiği için 80 TL gibi absürd bir fatura geldi. Tarifem bittiğine dair hiçbir bilgilendirme tarafıma yapılmadı. Sms veya arama olarak, tarifemin bittiği hakkında bilgilendirme yapılmadı. 22 TL paket ücretinin yanında ek olarak 50 TL kullanım ücreti ödemek zorunda değilim. Gereğini lütfen yapınız. Aksi takdirde Tüketici Mahkemesine başvurmak zorunda kalacağım.

Zeynal 50 Okunma

Cevaplar

  • Zeynal26 Ağustos 2013

    İlk iş olarak tabiki müşteri hizmetlerini aradım. Fakat bana ısrarla sms ile bilgilendirme yapıldı denildi. Fakat telefonuma hiçbir sms gelmedi. Bilgilendirme yapılsa zaten tarifemi uzatırım.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön