05 Aralık 2013

Turkcell'den Sürekli Mesaj Geliyor!

Vodafone abonesiyim. Telefonuma Turkcell'den operatörümü değiştirmem konusunda mesaj geliyor. Mesajdaki numarayı arayıp hastayım uyuyorum neden beni rahatsız ediyorsunuz dediğimde, karşımdaki kişi ; "yatarken telefonunuzu kapatın o zaman, gidin mahkemeye verin vs" şeklinde cevap verdi.

Konu ile ilgili şikayet etmek istediğimde, Turkcell 532 0000 hattından Vodafone ile işlem yapamıyorum. Genel merkezi aradım, yaklaşık 5 dakika hatta beklettiler kapattım. Turkcell hattı olmayan birinin Turkcell'i şikayet yolları bile kapatılmış durumda.

Barış Y. 57 Okunma

Cevaplar

  • Barış Y.08 Ocak 2014

    "Vodafone abonesiyim. Telefonuma Turkcell'den operatörümü değiştirmem konusunda mesaj geliyor. Mesajdaki numarayı arayıp hastayım uyuyorum neden beni rahatsız ediyorsunuz dediğimde, karşımdaki kişi ; "yatarken telefonunuzu kapatın o zaman, gidin mahkemeye verin vs" şeklinde cevap verdi. " şikayetimin bu bölümü ile ilgili bir şeyler yapmayı düşünüyor musunuz?

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 09.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell iletişim merkezleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi06 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön