06 Şubat 2014

Turkcell'den Şifre Alamıyoruz.

Turkcell'in internet sayfasından "ben yaptım 500" paketine üye olmak istedim, bunun için Turkcell şifresi istedi. Turkcell şifresi almak için "SIFRE" yazıp 2222'ye yollamamız gerektiği yazıyor, 5 kere yazıp gönderdik şifre bir türlü gelmedi, şifre gelmediği gibi günlük şifre isteme hakkımızın dolduğu söylendi.

532 numaralı müşteri hizmetlerini aradık bizim sorunumuzla ilgili bir seçenek sunulmadı, müşteri temsilcisine bağlanamadık, bilgisayardaki sesi dinleyip durduk. Sonuç olarak hiçbir işimizi halledemedik. Biz bu pakete nasıl üye olacağız söyler misiniz. Şikayetçiyim. İşimizi kolaylaştırmak yerine zorlaştırıyorsunuz.

Hava 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell Şifre hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön