13 Mart 2015

Turkcell'den Reklam SMS'i Almak İstemiyorum.

Yeni bir hat satın aldım ve numaramı hiçbir kurum ile paylaşmadım ve paylaşma yetkisi izni de operatöre vermedim
resmi olmayan numaralardan TV kampanyası cinsel içerikli sağlık ürünleri pazarlama mesajları geliyor. Gerçek şirketler bile olsa ben numaramı paylaşma yetkisi vermedim kimseye mesaj atan kişiler Turkcell'in sattığını söyledi.

Bu konuda Turkcell'den izahat bekliyorum. Ben bu saçma sahte reklam ürünlerine ait mesajları almak istesem gider üye olur araştırır bulurum.
Size çok yüklü bir dava açarak konuşma kayıtlarımı da savcılığa sunacağım insanlardan izinsiz onların özellerini böyle sahte işler yapanlara satamazsınız.

Muzaffer 181 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi19 Mart 2015

    Müşterimiz ile 19.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin tanıtım aramaları ve mesajları kısıtlanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi13 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön