30 Ağustos 2013

Turkcell'den Paramın İadesini İstiyorum!

Temmuz 30'unda 2 GB internet 30 TL'ye paketi aldım. Ağustosun 10'unda tarifemin hesap kesim tarihi geçtiğinden hattıma 1 GB internet paketim tanımlandı. Bu süre zarfında 1 GB paket bitene kadar 2 GB ekstra paketimi kullanamadım. 1 GB paketin süresi daha uzun olmasına rağmen bu paketi bitirdiler.

Devamında 2 GB paketimden kullanmaya başladım tabi onunda süresi 30 Ağustos 23. 59'da sona ereceği için arada kalan sürede 10 Eylül'e kadar idare etmesi için 250 mb bir paket daha almak zorunda kadım. Üstelik aldığım paketten kullanamadığım 1,5 GB olmasına rağmen kontrol ettiğimde 29'undaki kullanımlarımın da 250 mb paketimden kullanılmış. Paramın iadesini istiyorum.

Furkan 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, internet paketlerimizdeki kullanım önceliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön