23 Şubat 2015

Turkcell'den Kalan Bakiye Bildirimini Almak İstemiyorum.

Benim şikayetim görüşme yaptıktan sonra pakette kalan bakiyenin gelmesini istemiyorum. İletim raporu gelmesin. Yani görüşme yaptıktan sonra bakiye raporu kaç TL veya dk kaldığı rapor gelmesin.

Enes 207 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 25.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL kullanım raporu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön