Turkcell'den İtirazlarıma Cevap Alamıyorum!

Mesut S. |

Turkcell'den almamış olduğum bir Vınn cihazı ile ilgili olarak yazılı başvuruma sadece yapılan incelemede herhangi bir sahteciliğe rastlanılmamıştır şeklinde bir mesaj aldım. Yazılı cevap verilmesine ve cihazın faturasının gönderilmesine ilişkin taleplerime bir cevap alamadım. 7 gün önce 42123113 no'lu şikayet oluşturdum ve halen bir cevap alamadım.

Buradaki sayın müşteri temsilcisi; lütfen müşterimizin talepleri ilgili birimlere iletilmiştir. En kısa sürede cevap verilecektir. Müşterimiz 532'yi arayabilir, mail atabilir gibi kopyala yapıştır cevaplar yazmayın, eğer bir cevap yazacaksanız sorunu inceleyin ve bu doğrultuda bir cevap yazın...

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut S.
  09 Ağustos
  02:55

  şu taahhütlerim bitsin türkcelle ilişkimi tamamen keseceğim

 • Mesut S.
  11 Temmuz
  15:05

  Sayın müşteri temsilcisi şikayeti okumamışsınız bile
  Kopyala yapıştır standart cevap

 • 11 Temmuz
  13:31

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Temmuz
  10:39

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.