11 Temmuz 2014

Turkcell'den İtirazlarıma Cevap Alamıyorum!

Turkcell'den almamış olduğum bir Vınn cihazı ile ilgili olarak yazılı başvuruma sadece yapılan incelemede herhangi bir sahteciliğe rastlanılmamıştır şeklinde bir mesaj aldım. Yazılı cevap verilmesine ve cihazın faturasının gönderilmesine ilişkin taleplerime bir cevap alamadım. 7 gün önce 42123113 no'lu şikayet oluşturdum ve halen bir cevap alamadım.

Buradaki sayın müşteri temsilcisi; lütfen müşterimizin talepleri ilgili birimlere iletilmiştir. En kısa sürede cevap verilecektir. Müşterimiz 532'yi arayabilir, mail atabilir gibi kopyala yapıştır cevaplar yazmayın, eğer bir cevap yazacaksanız sorunu inceleyin ve bu doğrultuda bir cevap yazın...

Mesut S. 1.870 Okunma

Cevaplar

 • Mesut S.09 Ağustos 2014

  şu taahhütlerim bitsin türkcelle ilişkimi tamamen keseceğim

 • Mesut S.11 Temmuz 2014

  Sayın müşteri temsilcisi şikayeti okumamışsınız bile Kopyala yapıştır standart cevap

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi11 Temmuz 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi11 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön