20 Ekim 2016

Turkcell'den Gelen Ekrana Hep Cevaplanması İçin Gelen Ve Cevaplanamayan Anket Sorusu!

Medikal Park hastanesine geçen hafta tedavi amaçlı olarak gittim, ve bu hafta Turkcell tarafından telefonuma Medikal Park'taki tedaviden memnuniyet anketi geldi. Anket olarak devamlı ekranıma ben istemesem de gelmeye ve iptal dememe rağmen gitmedi... Gitmeyince anket sorusunu cevaplarsam gider düşüncesiyle tamam butonuna bastım, ve şıkları cevaplamak için bastığımda işlem yapmadı ve aynı cevap sayfası ekrana gelmeye başladı. şu an bundan kurtulamıyorum ve telefonda başka işlerimle ilgilenirken önüme gelmesine ve telefonun ana sayfa tuşuna basmadan gitmiyor. O kadar sinirlendim ki Turkcell ile olan bağlantımı kesmeye karar verdim.

Bülent 156 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 21.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön