Turkcell'den Gelen Aramaları Alamıyorum!

Damla E. |

Vodafone hat kullanıcısıyım, yaklaşık 6 aydır Turkcell numaralardan arama alamıyorum. Bu durumu Turkcell'e bildirdim cuma günü dönüş yapacaklarını söylediler fakat bir dönüş olmadı. Sürekli olarak elimizden geleni yapıyoruz, aradık ama telefon meşguldü gibi cevaplarla karşılaşıyorum. Zaten problemim Turkcell tarafından hattım arandığında meşgul, reddediliyor gibi yanıt veriyor. Böyle olmasına karşılık aldığım cevap çok ironik telefonda sıkıntı yok aradık meşguldü. Bu kadar büyük bir firmanın bu durumu geçiştirmesini anlamış değilim. Boşuna bu kadar reklam yapıyorsunuz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  15:43

  2721206 nolu şikayette irtibat numarası uygun olmadığı için müşterimize ulaşamadık.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Eylül
  13:41

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.