06 Şubat 2014

Turkcell'den Eski Hattımı Geri Alamıyorum!

Yaklaşık 2 sene önce kapattırdığım hattımı tekrardan geri almak istediğimde, bana hattın eskiden faturalı olduğu için ancak faturalı olarak geri alınabileceği ve 12 ay boyunca ayda 6 tl ücret ödemem gerektiği söylendi.

Turkcell mağazasından gidip yeni bir hazır kart aldığımda ise ücret sadece 29 tl üstelik içinde 20 tl konuşma da dahil. Çağrı merkezi yetkilisine neden eski hattımı geri almak için 72 tl ödemem gerektiğini sorduğumda ise doğru düzgün bir cevap alamadım, sadece öyle gerekiyor demekle yetindi.

Turkcell eski müşterileri onlara geri dönmesin diye elinden geleni yapıyor, ve yaptığı reklamlar boşuna herkesi rakiplerine kaybetmeye devam ediyor.

Beyza 71 Okunma

Cevaplar

  • Beyza06 Şubat 2014

    Lütfen tekrar arayın. Mesai saatleri içinde aradığınızdan ulaşamadınız tabiki. Sizin çağrımerkezi'nizden size ulaşmak mümkün değil.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizi 06.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön