29 Ağustos 2013

Turkcell'den Defalarca Faturamı İstedim Göndermedi!

Turkcell'den aylardır geçmiş aylara ait faturamı talep ediyorum. Bunu mail adresime gönderemediler. Posta yolu ile gönderelim dediler. İlk gelen postada faturalarımın değil detaylı faturalarımın geldiğini gördüm. Aradım tekrar faturalarımı istedim, detay değil fatura suretlerimi istiyorum dedim. Yine detaylı konuşma analizimi gönderdiler.

Tekrar aradım özür dilediler, göndereceklerini söylediler. Hala elime geçen bir şey yok. Alt tarafı 5 tane fatura istiyorum. Başka operatör olsa anında mail adresime gönderirdi. Ancak Turkcell kullanıyorum diye tam 4 aydır bu konu ile uğraşıyorum. Sadece 5 fatura parçası için 4 aydır Turkcell beni bekletiyor.

Hakan 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön