30 Ağustos 2013

Turkcell'den Cihaz Alamıyorum!

İki yıldan fazladır faturalı Turkcell hattı kullanıyorum. Cihaz kampanyasından yararlanıp faturalarımı düzenli bir şekilde ödüyordum,faturamı iptal edip taksite bağladım ve taksitlerimi ödüyorum, hattımı hazır karta çevirdim. Tekrar hattımı faturalıya çevirip cihaz almak istedim fakat bir yıl boyunca faturalı hat kullanmanız gerekiyor dediler.

Aynı numarayı yaklaşık üç yıldır kullanıyorum sadece iki aydır hazır karta çevirdim diye cihaz alamıyorum, ve ayrıyeten data hattım da var taksitli faturam ve data hattımla beraber 400 TL'nin üstünde fatura ödüyorum ve de hiç aksatmadım. Buna rağmen cihaz alamıyorum. Bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum, yoksa numaralarımı taşımak zorunda kalacağım.

Caner 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 04.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz alım kriterleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön