06 Temmuz 2015

Turkcell'den Borç Mesajı Geldi!

Turkcell'in 0531525***** numaralı hattı ile hiç ilgim olmadığı halde Önsoy hukuk bürosundan bu hattın bana ait olduğunu ve borç yüzünden yasal takip işlemi yapacaklarını yazarak mesaj atıp sonuna acil arayınız diyerek 02169998095 numarasını yazmışlar. Böyle bir hat varsa da üzerime açılmış bir usulsüz hattır. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Orhan 324 Okunma

Cevaplar

  • Orhan11 Temmuz 2015

    Üzerime açılan usulsüz hattın ısrarla benim üzerime olduğunu dayatarak ve kimliğimle açıldığını belirtiyor. İncelemeleri tam donanımlı olarak yapılmadığı kanaatindeyim. Hattın hangi firma tarafından ve hangi ilde açıldığını öğrenmek istiyorum

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebine istinaden 08.07.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğini [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön