24 Ağustos 2013

Turkcell'den Anlaşılan Tarifenin Üzerinde Fatura Geliyor!

Fatura tarifemi değiştim, değişirken çağrı merkezinden bana "her şey içinde yıllık taahhütle 49 lira ödeyeceksiniz" dediler. Ancak ilk faturada "klasik Turkcell politikası" ile karşı karşıya kaldım. Faturam 56 lira geldi. Etrafımda Turkcell kullanıp da anlaşılan ücreti ödeyen bir Allah'ın kulu yok. Hep aynı olay, tarifeniz şu kadar bu kadar deniyor ancak bahsettikleri tutar hiçbir zaman gelmiyor. Hep söyledikleri tutarın üstü geliyor. Arayıp itiraz edince de yok şu vergisi yok bu vergisi deyip savunmaya geçiyorlar başta her şey içinde 49 lira demeyeceksiniz o zaman. Yeter artık biri Turkcell'e dur desin artık.

Memet 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.08.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön