09 Eylül 2013

Turkcell'den Ankara'nın Göbeğinde Hizmet Alamıyorum!

Mayıs ayında 27747479 referans nolu baz istasyonu sıkıntım incelendi. Sonra arayıp, baz istasyonu kurulması gerekiyor dendi. Eylül ayındayız, halen evimde Turkcell vınn kullanamıyorum (özel ve şirket hattım) evdeki hiçbir Turkcell telefonla internete girilmiyor. Ara sıra telefon konuşmalarında da sıkıntı yaşıyorum.

Arayıp tekrar söylediğimde; 1846455 referans nosuyla benden dilek / öneri almakla yetindiler. Daha fazlasının ellerinden gelmediğini söylediler.

Yani Türkiye'nin bir numaralı olduğunu söyleyen operatörü, Ankara'nın ortasında hizmet sağlayamıyor. Üstelik elinden de hiçbir şey gelmiyor. Hizmetlerinden faydalanmak için hangi adrese taşınmamız gerekiyor?

Yiğit 33 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit12 Eylül 2013

    Ben, yetkililerin bahsettiği tüm süreçlerde konuya ilişkin şikayetimi belirttim. Kaldı ki bu şikayetlerin referans kayıt no'larını bile paylaştım. Buna rağmen, çekinmeden, müşteri hizmetleriyle irtibata geçebileceğime dair bir mesaj atılmış. Şu robot cevaplardan çıkıp gerçekten sorun çözmeye yönelik bir işlem yapılana kadar bekliyorum

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şebeke probleminizi inceleyebilmemiz için talebinizi http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön