Turkcell'den Ankara'nın Göbeğinde Hizmet Alamıyorum!

Yiğit Arda D. |

Mayıs ayında 27747479 referans nolu baz istasyonu sıkıntım incelendi. Sonra arayıp, baz istasyonu kurulması gerekiyor dendi. Eylül ayındayız, halen evimde Turkcell vınn kullanamıyorum (özel ve şirket hattım) evdeki hiçbir Turkcell telefonla internete girilmiyor. Ara sıra telefon konuşmalarında da sıkıntı yaşıyorum.

Arayıp tekrar söylediğimde; 1846455 referans nosuyla benden dilek / öneri almakla yetindiler. Daha fazlasının ellerinden gelmediğini söylediler.

Yani Türkiye'nin bir numaralı olduğunu söyleyen operatörü, Ankara'nın ortasında hizmet sağlayamıyor. Üstelik elinden de hiçbir şey gelmiyor. Hizmetlerinden faydalanmak için hangi adrese taşınmamız gerekiyor?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yiğit Arda D.
  12 Eylül
  18:02

  Ben, yetkililerin bahsettiği tüm süreçlerde konuya ilişkin şikayetimi belirttim. Kaldı ki bu şikayetlerin referans kayıt no\'larını bile paylaştım. Buna rağmen, çekinmeden, müşteri hizmetleriyle irtibata geçebileceğime dair bir mesaj atılmış. Şu robot cevaplardan çıkıp gerçekten sorun çözmeye yönelik bir işlem yapılana kadar bekliyorum

 • 11 Eylül
  14:35

  Müşterimizin şebeke probleminizi inceleyebilmemiz için talebinizi http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş