04 Şubat 2016

Turkcell'den Alınan Sıfır General Mobile Telefon Sorunu!

4,5 G kart değişimine gittim bayiniz sıfır telefon teklif etti vereceğiniz telefon 3G' ye uyumlumu diye sordum evet dediler. General Mobile verdiler bütün özellikler var dediler bütçeye uygun dediler. Ben Samsung TL istedim ama bana bu TL zorla verdiler. Beni yanılttılar. Bana anlatılan hiçbir özellik yok örnek olarak 3G bile yok bana da var dediler. Bir gün sonra gittim telefonu değiştireyim diye benden TL 300 milyona geri almaya kalktılar fakat sözleşmeli olduğu için sözleşme devam eder alacağınız TL peşin satmaya kalktılar. Biz sözleşme yaptık istediğiniz yere gidin diye şikayet edin dediler. Ben Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bana yardım olmadılar bayi ile anlaşın dediler şikayet.

Ayhan 149 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2016

    Müşterimizi 05.02.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön