Turkcell'den Alınan Cihaz Bozuk Çıktı!

Emel Y. |

Aralık 16'da Fatih Historia'daki Turkcell bayisinden Apple 5S Gold satın aldım. Kontratlı telefondan ses gelmediği için aldım. Turkcell bayisine geri götürdüm servise gitti kullanmadım. Hala beklememekteyim. 1 aydan fazla oldu bana hala telefonum gelmedi.

Mağdur durumdayım aldığım yer ilgisiz gidip gelmekteyim ama bana 2 gün 3 gün diyerek başlarından savıyorlar. Platinum müşterisiyim o kadar fatura ödediğim halde bana böyle hizmet verilmesini kınıyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emel Y.
  29 Ocak
  17:00

  yeni aldıgım telefon servise gitti ve aynen aynı arızayla geldi

 • Emel Y.
  22 Ocak
  13:30

  bilgiliendirmeniz benim telefonumun elime ulaşması anlamına gelmiyor hala telefon elime ulaşmadı biraz önce aldığım yere gittim ama telefon hala gelmemiş ve benimle doğru düzgün ilgilenmediler bile bizimle alakası yok dediler magdurlugumun hemen gidermesini istiyorum konrotın iptalini talep ediyorum tek telefon şirketi siz degilsiniz...

 • 22 Ocak
  09:15

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.