21 Ocak 2016

Turkcell'den Alınan Cihaz Bir Türlü Teslim Edilemedi.

5 Ocak cuma günü peşin ödemeli iPhone 5S siparişi verdim. Bugün ayın 21'i ve bırakın kuryeye verilmeyi siparişimin paketi bile hazırlanmadı. Siparişler en geç 3 iş günü içince kuryeye teslim edilir, benim 4. iş günümde siparişte tek bir ilerleme dahi olmadı. Turkcell müşteri hizmetleri kuryeyi aramamı söyledi. Onları aradığımda ise daha kötü bir durumla karşılaştım. Sorgu yaptığımda hiçbir bilgiye ulaşılmadı. Asıl komik olansa siparişimden sonra verilen siparişler ulaşmış kuryeye. Ben hayatımda böyle mağdur edilmedim..Ben buna rağmen yapıcı yaklaşıyorum fakat bu durum kısa sürede çözülmezse siparişimi iptal edip tüm bağlarımı koparacağım.

Uras 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.01.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Uras21 Ocak 2016

    Benim 356292 numaralı siparişim kuryeye dahi verilmemişken benden sonra verilen siparişlerin nasıl benim siparişimden önce teslim edildiğini açıklayın bana. Üstelik İstanbul'da yaşarken. Ve benim bu mağduriyetimi nasıl gidereceğinizi anlatın.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön