Turkcell'den Alınan Cep Telefonu Arıza Yapmaya Başladı!

Cafer U. |

2012 yılında Turkcell'den T11 cep telefonu aldım. Yaklaşık 6 aydır telefon kendi kendine kapanmaya, haberim olmadan arama yapmaya başladı. 4 defa aynı şikayetlerle servise gitti. Daha geleli 10 gün olmasına rağmen yine aynı sorunlar devam ediyor.

Bu sorunu Turkcell ile paylaştığımızda kendi garantileri ile satmalarına rağmen muhatabın üretici firma olduğunu yeniden garanti kapsamında servise göndermemizi söylediler. Son 6 ayın yarısını zaten KVK'da geçiren telefonu yeniden göndermemizi istiyorlar. TV reklamları ile telefonlarının üstünlüklerini anlattıkları halde hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cafer U.
  21 Kasım
  15:27

  hiç bir şekilde yine ilgilenmediler

 • 13 Kasım
  09:20

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş