Turkcell'den Aldığım Vınn Arızalı Çıktı!

İrfan P. |

08.12.2012 tarihinde Turkcell Ankara bayisi Serde İletişimden Vınn aldım. Huaewei E353s-2 marka. Ürün bana satıldığında bozuk satılmıştır. Defalarca Turkcell yetkili birimlerini aramama rağmen bir sonuç alamadım. Daha sonra 12.01.2013 tarihinde ürünün bozuk olduğunu kabul ettiler. KVK teknik servisine gönderdiler. Ürünü iade etmek istedim ilgilenen olmadı. Defalarca hem Serde İletişime gittim hem Turkcell'i aradım ürünü geri almadılar. Ürünün tamir işlemi 4 ay sürdü.

Ben bu sürede Vınn kullanmadığım halde 4 aylık kullanma ücreti fatura gönderdiler. Bozuk ürün satıp kabul etmiyorlar hemde kullanmadığım ürünün faturasını gönderiyorlar. İcraya vermişler bu sorunun lütfen çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Mobil Modem Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrfan P.
  14 Mart
  15:45

  Sorunum çözülmedi herhangi bir dönüş olmadı.

 • 23 Aralık
  09:30

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.