03 Eylül 2013

Turkcell'den Aldığım Ürün Arızalı Çıktı!

Turkcell'den aldığım sıfır bataryamın ilk şarj edilmesinde sıkıntı yaşayıp değiştirilmesi için gittiğim mağazada elimde yok servise gönderelim denilip hiç kullanmadığım ürünün arızalı olması ve değiştirilmemesi konusunda şikayetçiyim. Buradan da bir sonuca ulaşamadığım taktirde tüketici haklarına gideceğimi belirtmek isterim.

Bataryamın aynı şekilde 1 ay sonra gelip bir sorun olmadığını söylediler. Hala bataryam şarj olmuyor. Sıfır bir batarya neden bu hatayı veriyor. Demek ki Turkcell bayileri güvenilir değil. Eğer bu sorunum çözülmezse ailemdeki tüm Turkcell hatları iptal ettirip başka hatta taşıyacağım.

Ferhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Ferhan07 Eylül 2013

    Ben den 0 Puan Aldı. Bir Daha Türkcell Bayii Lerinden Hiç Bir Ürün Almam ..

  • Ferhan07 Eylül 2013

    Zaten Satış Yapan Firma Siz siniz .Kalsın Tamam Türkcell 'Den Bir Daha Hiç Bir Ürün Almam ...Bunu da Tüm Tanıdıklarıma Söylerim..30 Türtk Lira İçin mi Kendimi Yorup Sizinle Uğraşıcağım..Sorun Çıkan Tüm Şirketleri Sayfam da Paylaştım Bu Sorunu Da Sayfam Da Paylaşıcağım ...O Zaman Belki Bir Daha Arızalı Ürün Satmazsınız..

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön