07 Ağustos 2015

Turkcell'den Aldığım Telefonun Arızası ve Servis Ücreti.

Şengüller Cağaloğlu şubesinden taahhütlü 3230 TL'ye bir iPhone 6 aldım. Telefonu teslim aldığım aynı gün içinde ses kısma tuşunun yanında çatlak olduğunu fark ettim ve hemen aradım ilgileneceklerini söylediler ve telefonu servise gönderdiler 15 gün sonra telim 1200 TL masraf raporuyla geldi. Sanırım bu bir şaka olmalı zorlu Apple ile değiştireceklerini söylediler. Ayrıca neden bayiden alışveriş yaptığımı sordular ama bir türlü randevu alamadım.

Turkcell'e şikayet kaydı oluşturdum hiçbir geri dönüş yapılmadı. Senelerdir Turkcell müşterisiyim her ay 290 TL fatura ödüyorum üstelik çatlak ve sürekli ısınan bir tel için, Turkcell'e ilgisinden dolayı teşekkür ederim paranla rezil olmak sanırım budur.

Özge 85 Okunma

Cevaplar

  • Özge 29 Ağustos 2015

    Turkcell Şengüller bayisinden aldığım cihaz problemli çıktı bir önceki şikayetimde ayrıntılı görebilirsiz. Turkcell müşteri hizmelerine şikayet kaydı bıraktım. Şikayet vara sorunumu paylaştım fakat 1 aydan uzun süredir kimse bana geri dönüş yapmadı. Turkcell'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum demek ki her şey o kağıtları imzalayana kadarmış. Müşteri memnuniyetinizde fatura bildirimleriniz kadar detaylı olsaydı keşke...

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön