25 Nisan 2013

Turkcell'den Aldığım Telefon Sorunlarla Dolu!

Turkcell T20 cep telefonumu aldıktan kısa bir süre sonra sıkıntılar yaşamaya başladım, şarj dayanma süresinin çok kısalması ile birlikte, karşı tarafa ses gitmemesi, arandığımda zil sesinin çıkmaması, konuşurken kesintiler yaşanması gibi vb. sorunlara defalarca garanti kapsamında bakılmasına rağmen hiç bir çözüm bulunamadı.

Telefonumun bu hali beni yıprattı iş hayatımın önemli bir parçası olması nedeniyle de bir çok sorun yaşadım. Kısacası bu telefon yüzünden çok mağdur oldum. Sorunumun çözümü / telefonun iadesi için sizlerden yardım istiyorum. Garanti süresi dolmadan dönüşünüzü bekliyorum.

Gökmen 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi30 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön