Turkcell'den Aldığım Telefon Kusurlu Çıktı!

Mutlu Ç. |

Yaklaşık 10 gün önce Profilo Avm Turkcell İletişim Merkezinden Samsung Note 2 taahhütlü telefon aldım. 1 gün sonra telefonu kullanmak için açtığımda ekran ve kasa birbirinden ayrılmış şekildeydi bende iadesi için götürdüm fakat talep oluşturup beklemem gerektiği söylendi ve ben gereken işlem için talep verdim fakat 1 haftadır imei numarasından telefonumun takibini yapamıyorum.

Yetkili servis numarasını istedim ulaşamazsınız diye bilgi verildi. Aldığım yere gidiyorum bekleyin deniliyor. Ben hiç kullanmadığım telefonun taksitini ödüyorum ama telefon ortada yok bilgi hiçbir şekilde alamıyorum. 1 günlük hiç kullanılmamış cihaz nerede nasıl işlem yapılacak bilmiyorum. Bu konuda bana acil dönüş yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mutlu Ç.
  16 Ocak
  15:04

  asla tercih etmiyceğim firma olup çevremide uyrmaya başladım turkcel kurumsal bir firma değil bence çalıştığı firmalar zayif ve turkcel personeli umursmaaz

 • 14 Ocak
  11:58

  Müşterimiz ile 14.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Cihazının Teknik Servisi ile İrtibata Geçebileceği bilgisi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Ocak
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.