20 Ocak 2014

Turkcell'den Aldığım Telefon Klonlu Çıktı!

Turkcell Biltel İletişim Bornova Altındağdan 25/11/2013 tarihinde 2 yıl garantili telefon aldık fakat telefonun imei numarası başka telefona kopyalandığı için telefon kapandı ve Turkcell'e götürdüğümde faturadaki isimle ismim tutmadığı için telefonla ilgili bişey yapamayacaklarını söylediler. Satılan ürünün ve 2 yıl garantili telefonun arkasında durmadıkları ve yardımcı olmadıkları için gereken her yere şikayette bulunacağım.

Yağmur 49 Okunma

Cevaplar

  • Yağmur 21 Ocak 2014

    SATIŞI Yapan mağaza sorumlu ise oda sizin adınızı yaşıyan türkcell biltel iletişimdir ve bir türkcell tim mağazası olarak sorumlu ise sizin onlara ulaşıp yardımcı olmanız gerekmektedir bende şikayetimi bu mağaza ve türkcel bayisi olarak belirtmişimdir şikayetimi verdim en kısa sürede bilgi geleceğini umuyorum

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön