11 Şubat 2014

Turkcell'den Aldığım Telefon Bozuk Çıktı.

8 Şubat Cumartesi günü Tepe Natiulus Turkcell mağazasından Nokia #Lumia 925 telefon aldık. Telefonun parası 24 ay taahhüt ile faturadan düşülecekti. Mağazada telefon açıldı kuruldu gayet de çalışıyordu. Yalnızca yanımızda uygun sim kart olmadığı için (mikro kart) sim kartını deneyemedik. Evde denediğimde kartın çalışmadığını gördüm. Mikro kart olmadığı için çalışmadığını düşünüp bugün bir mikro kart aldım ve telefon çalışmadı. Kartı aldığım mazağa görevlileri de şahittir ki
telefon çalışmadı. Telefonu geri götürdüm fakat hiç kullanılmamış telefon servise gitti. Servisten hızlı bir geri dönüş olmayacağını bildiğim için mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Filiz 974 Okunma

Cevaplar

  • Filiz11 Şubat 2014

    Öncelikle hızlı cevap için teşekkürler. Biz Turkcell kalitesine ve yılların vermiş olduğu ilişkiye dayanarak size tercih ediyorsak sorumluluğu markanız altında bulunup takip edemediğiniz mağazalara ve telefon firmalarına yıkmak kurumsal kimliğinizle bağdaşmıyor. Ben de kurumsal bir firmada çalıştığım için bu işin böyle yapılmaması gerektiğini gayet iyi biliyorum. Gerekli şikayetimi mail olarak ve yasal sure dolduğunda tüketici hakları ile de kullanacağım. İyi çalışmalar!

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön