06 Mart 2015

Turkcell'den Aldığım Samsung Galaxy Telefon Kusurlu Teslim Edildi.

Turkcell bayisinden fatura üzerinden aldığım Samsung Galaxy 4smg313hy telefonumun alım işlemlerini yaparken açılmış olarak bana getirildi ve ben daha sonra içinden sadece piyasa şarj aleti çıktığını fark edip sonra aldığım yere gidip içinde kulaklık USB kablosunu olmadığını söylediğimde fabrika koymamış biz ne yapalım dışarıdan alın dediler hiçbir sonuç alamadım. Samsung firmasının telefonlarında bulamadım. İnternet üzerinde araştırdığımda bende olmayan eksik malzemelerin olduğunu görüyorum yanıltıldığımı düşünüyorum.

Filiz 1.938 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Mart 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön