Turkcell'den Aldığım Güvenlik Kamerasını Kullanamıyorum!

Berat D. |

10.11.2014 tarihinde Turkcell online mağaza üzerinden aldığım t-cam20 model güvenlik kamerasını kullanabilmem için hattıma kaydedilmesi gerekiyormuş. İşleminin yapılması için 532 Müşteri Hizmetlerini defalarca aradım ancak hiçbir temsilci veya teknoloji uzmanı bana yardımcı olamadı, talep oluşturdular geri dönüş yapılır dediler, günler geçti dönüş olmadı.

Sonunda Turkcell İletişim Merkezi Pera şubesine gittim. İşlemin yapılması için 1 saat bekledim, herkes birbirine sordu hiç kimsenin konu hakkında bilgisi yoktu, onlarda müşteri hizmetlerini arayıp yardım almaya çalıştılar ama nafile. En son teknik arıza var 1-2 gün içinde düzelir dediler. Aradan 1 hafta geçti hala düzelmesini bekliyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berat D.
  01 Aralık
  15:33

  Konuyla ilgili olarak geç de olasa tarafıma dönüş sağlandı ve gerekli işlemler yapıldı, ancak çözüm süreci sonuca ulaşmadı. Almış olduğum ürünü Turkcell kaynaklı bir problem nedeniyle hala kullanamıyorum.

 • 01 Aralık
  10:51

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Kasım
  12:58

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.