25 Şubat 2013

Turkcell'den Aldığım Cihazın Sorunu Bitmiyor!

Turkcell den 2 yıl taahhütle T10 marka telefon aldım.Telefon en az 6 defa arıza yaptı.Geçen hafta telefonu servisten yapıldı diye aldım fakat yine olmamış, tekrar servise verdim, şuanda serviste. Aynı arızayı defalarca yaptı.Ne cihazı değiştirdiler nede para iadesi yapıyorlar.Mart ayında taahhüt ve dolayısıyla telefonun garantisi doluyor.Para iadesi yapılmasını talep ediyorum.

Mahmut 32 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut26 Şubat 2013

    Benim telefonumun markası bile Turkcell T10, ithalatcısıda Turkcell aldığım yerde Turkcell, taksitlerinide hala faturamda kesiyorlar. Bu durumda nasıl sorumluluğunuz bulunmuyor anlamadım. Açıklarmısınız?

  • Turkcell Mobile Temsilcisi26 Şubat 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön