05 Eylül 2013

Turkcell'den Aldığım Cihaz Sorunlu Çıktı!

26.08.2013 tarihinde Turkcell abone merkezinden eşim adına kayıtlı hattan kampanyalı olarak **** markalı cihaz aldık. Cihazı kullanmaya 30.08.2013 tarihinde başladım. fakat cihazı kullanmaya başladığımdan itibaren power tuşunda takılma ve düşme derecesinde oynama meydana geldi. Düzelir düşüncesi ile cihazı 1-2 daha kullanmaya devam ettim fakat 02.09.2013 tarihinde bu sorunun dışında cihazda donmalar meydana gelmeye başladı.

Bunun üzerine cihazı almış olduğumuz bayiye gittik. Bayideki arkadaşlar cihazı servise göndereceklerini ilettiler ve gerekli işlemleri yapıp çıktık.

Murat 55 Okunma

Cevaplar

  • Murat 20 Ekim 2015

    o zaman trcell bu ürünlerin satımına aracılık yapmayacak ya da sattığı ürünle ilgilili olarak müşterisini mağdur etmeyecek.

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön