08 Eylül 2014

Turkcell'den Aldığım Cihaz Bozuk Çıktı.

LG G2 Model cep telefonunu Optimum Armes Türkcell bayisinden 16.08.2014 tarihinde satın aldım. Aldığım günden itibaren telefonda giden seste ara ara parazit, bozulma ve kesilmeler olduğunu fark ettim. 23.08.2014 tarihinde (birinci haftasında) servise gönderilmek üzere aldığım Turkcell bayisine teslim ettim.

06.09.2014 tarihinde telefonu teslim aldım fakat telefondaki sorunun hala devam ettiğini fark ettim. Tüketici hakları gereği ilk bir ay içerisinde ayıplı ve kusurlu malın değiştirilmesi gerekirken ben bir muhatap bulamadım. Bayii bizimle işiniz yok servisle görüşün diyor. Servis doğal olarak yazılım yenileyip geri gönderiyor. Bende arada kaldım.

Sezgin 149 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön