Turkcell'den 4 Gün Önce Aldığım Telefon Kapandı Açılmıyor!

Ahmet K. |

Gebze Center Turkcell'den 2.000 TL karşılığında 15/07/2013 tarihinde aldığım HTC One marka telefonum kullanıma başladığım 16 temmuzdan sonra 19 temmuz da tatile giderken yolda seyahat halinde iken birden kapandı ve bir daha açılmadı. İçerinde ki tüm rehberim resimlerim ve daha bir sürü bilgilerim gitti. Ürünü aldığım yer ürünü satarken benim onlara gösterdiğim iyi niyeti ki ürünü kutudan çıkaran acemi personel ben daha telefona dokunmadan çizdi. Ben bunu bile sorun etmedim fakat telefonum arıza yaptığında benim onlara gösterdiğim nezaketi onlarda bana gösterir düşüncesi ile arızanın olduğu gün 19 temmuz da mağazayı aradım. Yardımcı olacaklarını söylediler fakat olmadılar.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  12:42

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş