28 Ağustos 2013

Turkcell'de Tarife Fiyatları Çok Yüksek!

Yıllardır Turkcell faturalı hat kullanıcısıyım, aldığım hizmetten genel olarak memnun olmakla birlikte tarife fiyatları konusunda oldukça şikayetçiyim! Diğer operatörlerin sunduğu kampanyalara bakılınca Turkcell bu konuda malesef geri kalıyor. Bu nedenle artık bana fiyat konusunda avantaj sağlayan başka bir operatöre geçmeyi düşünüyorum.

Abone sayısı arttıkça daha cazip kampanyalar ile karşılaşacağımıza aldığım hizmetin aynısını diğer iki operatörde de yarı fiyatına temin edebiliyorum. Üstelik yıllardan buyana abone olmamız ile ilgili herhangi bir avantajda görmüyorum.

Bu konuda herhangi birşey yapılmaz ise eşime ve bana ait olan 2 adet hattımızı diğer operatöre taşıyacağım.

Özlem 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 02.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife ücretleri ve kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön