Turkcell'de Sim Kartın Garantisi Yok!

Yasin Ö. |

3G modemin içinde duran data hattıma ait sim kart bozulmuş. Turkcell'le yapılan görüşmeler netice vermedi ve yeni sim kart çıkarmam gerekiyormuş, bedeli de 16, 5 lira ve durup dururken bozulabilen bu sim kartın garantisi de yokmuş. Yeni aldığım kart bozulursa ne olacak dedim bir daha 16, 5 lira verecekmişim.

Yaklaşık 16 yıldır cep telefonu kullanıyorum ilk kez böyle bir şey gördüm ve Turkcell yapacak bir şey olmadığını söyledi. Oysa eskiden adrese teslim sim kart gönderirdi bunlar demek kalite aynı değil tıpkı sim kartın kaliteli olmayışı gibi. Ben bu parayı vermeyeceğim gerekirse operatör değiştiririm vermem. Zaten imzaladığım bir sözleşmem de yok. Eski Turkcell yok. Kaliteden müşteri memnuniyetinden çok paraya önem veriyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Sim Kart Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  11:24

  Müşterimiz ile 02.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize, piyasadaki simkartların arıza süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Yasin Ö.
  27 Eylül
  20:02

  Adamlar bu sikayetimi dikkate dahi almadilar

 • Yasin Ö.
  26 Eylül
  21:19

  Dun yani 25 eylulde turkcell tarafindan arandim ama telefonumu acinca kapattilar. Yani herhangi bir gorusme olmamistir. Kisacasi buradaki sikayetimi de cok dikkate almis gorunmuyorlar. Hayat sadece haketmedeginiz paralari alinca mi guzel yoksa paylasacak biseyiniz var mi gorecegiz

 • Yasin Ö.
  25 Eylül
  18:10

  Kac gundur hattimi kullanamiyorum yani suan bana hizmet veremiyorsunuz. Bahsettiginiz turkcell hattindan ve mail adreslerinden cok basvuru yaptim ama cozum yok dediler parayi verirsen hizmeti alirsin ve bidaha bozulursa bidaha parayi verirsin yapacak biseyimiz yok dediler

 • 25 Eylül
  17:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.