18 Ekim 2016

Turkcell'de Şikayete Muhatap Bulamama!

Şikayetçi olduğum konu ile ilgili firma çalışanları ve departmanları içerisinde yetkili bulamama. Şikayet içeriği ise kredilendirme sistem veya programının hatası yüksek ihtimal fakat, kredi yüklenememesinin sebebinin açıklanamıyor olması da ayrı bir şikayet konusu. (kredi yüklenmesindeki kriterlerinin hepsinin muntazam ve eksiksiz yerine getirilmiş olduğu da tarafınızdan kontrol edilip onaylanmıştır her seferinde. ) Şikayet biriminin konuya elimizden bir şey gelmiyor demesi de var tabi.

Mutlu 95 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimizin ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön