19 Eylül 2016

Turkcell'de Şebeke Sorunu.

0536246*** ve 0539740*** numaralarının biri bana biri de eşime aittir. 2 sene önce şu an oturduğumuz yere taşınınca evde 3G internet hizmetinin çekmediğini fark ettik. Bunun üzerine şikayette bulunca geri dönüş yapıldı ve bölgede baz istasyonu sorunu olduğu ve 6 ay içerisinde çözüleceği bilgisi verildi. Fakat 2 senedir bu sorun çözülmedi. Evde wi-fi internet kullandığımız için çok sorun teşkil etmiyordu. Fakat 2 aydır şebekeyle ilgili sorunlar yaşıyoruz.

Evde konuşma esnasında telefonlarımız kesiliyor ya da bizi arayan birisi hiç ulaşamıyor. Evin belirli bölümlerinde konuşma yapmak durumunda kalıyoruz. Müşteri hizmetlerini aradığımda kayıt açıldı fakat ne elle tutulur bir cevap verildi, ne de çözüm için bir şey sunuldu. Hem 3G hizmeti alamıyoruz, hem de telefonla konuşamıyoruz. Dolayısıyla Turkcell'e neden para ödüyorum ben? Bu konunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyorum.

Göksu 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Eylül 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön