Turkcell'de Satış Sonrası İlgi Yok!

Burak V. |

Faturalı tarifemize ek Turkcell T40 telefon aldık. Kargo karşılığı gönderildi fakat telefonu açtığımızda dokunmatik çalışmıyordu. İlk kez açılan bir telefonun dokunmatiği nasıl çalışmaz? TİM'e gittiğimizde bize hiçbir şekilde yardım etmediler ve bizim Etiler'deki KVK merkezine kendimizin götürmesini istediler. Ayrıca 20 gün bekleme süresi söylediler. Neden sıfır kutusunda aldığım bir telefonu teknik servise göndereyim? Hemde neden 20 gün bekleyeyim? Ben nasıl sıfır aldıysam banada aynı şekilde sıfır bir telefon gelmesini istiyorum. Neden telefonumun orjinalini bozayım. Ayrıca müşteri hizmetleri ve TİM'in sorumsuz yaklaşımından hiç memnun olmadım. Telefonu satana kadar hiç sorumsuz değillerdi.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak V.
  08 Aralık
  21:14

  nasıl sorumluluğunuz yok ya bize telefonu satan sizsiniz sorumluluk bizdemi biz napalım

 • 03 Aralık
  09:19

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş