02 Mart 2016

Turkcell'de Paketinizin Dolduğunu Söylemiyor!

Diğer GSM operatörlerinde hattınızda yüklü olan paket bittiği zaman SMS ile bilgilendirilip arama yaparken uyarı alıyorsunuz, Turkcell'de ise böyle bir bilgilendirme yok. Hattınızdaki paket 3 gün sonra bitecektir mesajı geliyor sonra da paketi bir anda kesiyor. Size paketinizin süresi sona ermiştir veya benzeri bir uyarı vermiyor.

Diğer GSM operatörleri paketinizin süresi dolduğu anda süreniz dolmuştur diye uyarıyor. Hatta şu anda 2. hattımı taşıdığım operatör paketiniz 10 dk. sonra sona erecektir şeklinde bile uyarı verirken, Turkcell hiçbir şekilde hatırlatma yapmayıp direk hattınızdaki bakiyelerinizi yiyor. Bu şekilde fırsatçılık yapmasından ötürü şikayetçiyim!

Yunus 79 Okunma

Cevaplar

  • Yunus'un Teşekkür Mesajı03 Mart 2016

    Daha önceki sorunlarımda görüştüğüm müşteri hizmetleri yetkilisi arkadaş sorun çözümüne yönelik davranmıyordu. Şimdi beni arayan arkadaş çok daha ilgili ve sorunun çözümüne odaklı yol izledi. Sorunu çözdüğü için kendisine ve temsil ettiği Turkcell ailesine teşekkür ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mart 2016

    Müşterimiz ile 03.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize paket kalan bilgisi ve kullanım detayları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön